Strona główna

Warsztaty ogrodnicze w Krakowie

 

Warsztaty ogrodnicze w Krakowie

W najbliższy wtorek, 2 lipca, o godz. 18.00 Muzeum Etnograficzne w Krakowie organizuje warsztaty ogrodnicze dla osób zainteresowanych małą balkonową uprawą w warunkach miejskich. 

Będzie to spotkanie inaugurujące cykl wakacyjnych warsztatów dla dorosłych „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o…”, w ramach którego zachęcamy do stawiania pierwszych kroków w takich dziedzinach, jak ogrodnictwo, krawiectwo, kreatywnym recycling, taniec czy gotowanie. Zawsze pod okiem specjalistów.

Warsztaty dla dorosłych„Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o…” w Muzeum Etnograficznym w Krakowie zawsze we wtorkowe wieczory, przez cały lipiec.

Więcej informacji: 

Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie, tel. +48 (12) 430 63 42 w. 34, www.etnomuzeum.eu

Więcej o zrównoważonym rozwoju, zachowaniach proekologicznych i sposobach dbania o środowisko naturalne na www.ogrodostojazwierzat.pl. Więcej na temat ochrony bioróżnorodności, racjonalnej gospodarki odpadami, nie marnowania wody i zwiększania efektywności energetycznej na stronie Kampanii na rzecz Rozwoju Zrównoważonego 2011-2014, dofinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.